לוח משחקים:

 

19/08/2016- הפועל ראשל"צ – מכבי אחי נצרת   0-0 

 

26/08/2016-הפועל קטמון י-ם – הפועל ראשל"צ   2-2

 

09/09/2016-הפועל ראשל"צ – הפועל עפולה  0-3

 

16/09/2016-הפועל ראשל"צ – הפועל פ"ת   0-0

 

23/09/2016-הפועל עכו – הפועל ראשל"צ    0-2

 

30/09/2016-הפועל ראשל"צ – מכבי שעריים רחובות   0-1

 

21/10/2016-הפועל ר"ג אסי – הפועל ראשל"צ  2-3

 

28/10/2016-הפועל ראשל"צ – הפועל נצרת עילית   1-2

 

04/11/2016-הפועל י-ם – הפועל ראשל"צ

 

11/11/2016-הפועל ראשל"צ - עירוני נשר

 

18/11/2016-מכבי הרצליה – הפועל ראשל"צ

 

25/11/2016-הפועל ראשל"צ – הפועל בני לוד רכבת

 

02/12/2016- בית"ר ת"א רמלה – הפועל ראשל"צ

 

09/12/2016-הפועל ראשל"צ – הפועל ניר רמה"ש

 

16/12/2016-מכבי נתניה – הפועל ראשל"צ

 

סיבוב שני 

 

23/12/2016-מכבי אחי נצרת – הפועל ראשל"צ

 

30/12/2016-הפועל ראשל"צ – הפועל קטמון י-ם

 

10/01/2017-הפועל עפולה – הפועל ראשל"צ

 

13/01/2017-הפועל פ"ת – הפועל ראשל"צ

 

20/01/2017-הפועל ראשל"צ – הפועל עכו

 

27/01/2017-מכבי שעריים רחובות – הפועל ראשל"צ

 

03/02/2017-הפועל ראשל"צ – הפועל ר"ג אסי

 

10/02/2017-הפועל נצרת עילית – הפועל ראשל"צ

 

17/02/2017 הפועל ראשל"צ – הפועל י-ם

 

24/02/2017-עירוני נשר – הפועל ראשל"צ

 

03/03/2017-הפועל ראשל"צ - מכבי הרצליה

 

07/03/2017-הפועל בני לוד רכבת – הפועל ראשל"צ

 

10/03/2017-הפועל ראשל"צ - בית"ר ת"א רמלה

 

17/03/2017-הפועל ניר רמה"ש – הפועל ראשל"צ

 

31/03/2017-הפועל ראשל"צ – מכבי נתניה

 

חלוקה לפליאוף עליון ותחתון – שיבוץ משחקים בהתאם למיקום הסופי בתום שני הסיבובים

 


 

 

בעלי תפקידים:

שם תפקיד
רועי אנקווה איש קשר, מזכיר המועדון, קצין תקשורת/דובר, מנהל כללי, אחראי מכירת כרטיסים, מתאם אירוע
גיל לבנדה מאמן ראשי
אבי פיטוסי מנהל מקצועי מחלקת הנוער
סימון סיפואנטס מאמן שוערים
זיו סולומון בעל זכות חתימה, חבר הנהלה, איש קשר נוסף, מנהל מחלקת הנוער
רון מרקוס עוזר מאמן
אייל ברקוביץ בעל זכות חתימה, חבר הנהלה
טוביה שטרולי איש משק
רוברט כהן רופא
עמוס מסיקה קצין ביטחון
אבי אלגם מנהל הקבוצה
ברוך פארג' איש משק, כרוז
ויקטור אשכנזי פיזיותרפיסט
גילי מנשרוף מנהל אירוע
דרור ברנע מאמן כושר
דבורה עבדי מנהלת כספים