הפסד 1-3 לבני לוד בחוץ

מאת: חן קלדרון

 

אין שום ספק כי הפועל ראשון נמצאת בתקופה הכי פחות טובה שלה העונה. למשחק ביום שלישי הגיעו הכתומים אחרי התיקו הביתי המאכזב נגד מכבי הרצליה ובציפייה לצאת מהמצב.

 

המשחק החל רע במיוחד עבור ראשון וכבר בדקה ה-12 קיבל אנס דאבור מבני לוד, כדור במרחק של כ-25 מטרים. האחרון שלח בעיטה מדויקת וחלשה לפינת שערו של ישראלי ופנימה. 0-1 לבני לוד!.

 

בדקה ה-26 הגיע חילוף תמוה של המאמן ניר ברקוביץ', כשהוציא מהמגרש את פיליפ מאנה והכניס במקומו את אריאל לזמי. יש לציין כי מאנה היה טוב עד לחילוף כולל בעיטה לכיוון המסגרת כדקה לפני שהוחלף.

ממש על סף השריקה לסיום המחצית הראשונה, היה בלאגן ברחבת לוד, ועל הכדור החוזר השתלט אוהד קדוסי ומכ-11 מטרים בעט פנימה. שיוויון 1-1!.

אוהד קדוסי מודה לאלוקים אחרי כיבוש שער השיוויון. (צילום- חן קלדרון)

 

למחצית השנייה הכתומים לא הגיעו מבחינה מקצועית, כשמרכז המגרש פרוץ וחלול ומי ששלטה יותר הייתה בני לוד.

בדקה ה-64 הגיעה טעות איומה של הגנת הכתומים, כשאחד משחקני ההגנה מכשיל בבירור שחקן לוד ברחבה. השופט לא היסס והורה על פנדל, שאותו לקח בלם לוד אמיל נינו. האחרון בעט בקור רוח לפינה השמאלית של איתמר ישראלי ופנימה. 1-2 ללוד!.

שבע דקות אחרי הפנדל הגיעה התקפה מתפרצת למופת של לוד, כשהכדור מגיע לאנס דאבור בצידה השמאלי של הרחבה. הוא בעט שטוח ומתחת לגופו של ישראלי ופנימה. 1-3 ללוד!.

 

בדקה ה-80 לערך, קיבל שון מלכה כדור למופת ברחבה מאחיו, עמית מלכה, שנכנס מחליף והוכשל בוודאות ברחבה. השופט אוהד אסולין לא שרק לפנדל וכתוצאה מכך המאמן ניר ברקוביץ' מחה בפניו של שופט הקו והשופט המרכזי. הוא הורחק מהמשחק באותו הרגע.

 

מחר תארח ראשון את בית"ר ת"א רמלה בשעה 15:00 באיצטדיון "הברפלד".