קבוצת הנוער בחצי גמר גביע המדינה!

מאת: חן קלדרון

הכתומים של יוסי חכים הגיעו למשחק רבע גמר גביע המדינה בחוץ נגד מכבי פ"ת מוכנים טקטית מצוין ומפוקסים למטרה של ניצחון.

ערב לפני המשחק יצאה הקבוצה לארוחת גיבוש במסעדת אווזי בחולון וכבר משם החלה האוירה של הביחד.

צילום - חן קלדרון

 

המשחק החל בגישושים של שתי הקבוצות והכתומים היו דומיננטים למן הפתיחה. המגן עומר מזרחי, ניטרל בצורה כמעט מוחלטת את החלוץ המוביל של מכבי פ"ת, תאי באריבו. הביתיים לא הצליחו להגיע למצבי הבקעה ליד שערו של עומר חנין במהלך כל המחצית הראשונה וחנין עשה עבודה מצוינת. מהצד השני, הכתומים היו הרבה יותר מסוכנים לשער עם דומיננטיות של מרכז המגרש בראשותם של להב מוסאיוף, טל כהן, גל אסולין, אליאן רוחנא ועמית מלכה. מצב אחד שהיה שנוי במחלוקת בעשרים דקות הראשונות הייתה נגיעת יד ברורה של שחקן מכבי פ"ת ברחבה שלו והשופט לא שרק לפנדל.

המחצית הסתיימה בתיקו 0-0.

 

המחצית השנייה החלה בסערה מבחינת הכתומים. החניכים של חכים יצאו מחדר ההלבשה כמו מלוע של תותח ולחצו את פ"ת בחלק המגרש שלהם. השער היה באויר והיה עניין של זמן מבחינת ראשון. ואכן בדקה ה-58 החלה התקפה של הכתומים, כשהכדור הגיע ללהב מוסאסיוף. האחרון נתן כדור על מגש של כסף לגל אסולין שבאחד על אחד מול שוער פ"ת לא התבלבל ובעט פנימה!. 1-0 לראשון!.

גל אסולין כובש את הגול הראשון שלו. (צילום - חן קלדרון)

 

עברו 2 דקות בלבד מהשער הראשון ועוד התקפה למופת של ראשון הסתיימה במסירה גאונית של אליאן רוחנא לטל כהן, שבעט חד מקצה הרחבה היישר לתוך הרשת. 2-0 לראשון!.

טל כהן בבעיטה של הגול. (צילום - חן קלדרון)

 

בדקה ה-64 הגיע כדור גובה לרחבת ה-16 של ראשון והמגן עומר מזרחי דחף תוך כדי תנועה שחקן של פ"ת. השופט שרק מייד לפנדל אותו בעט בהצלחה תאי באריבו. 2-1 לראשון.

 

שש דקות מאוחר יותר קיבלה ראשון כדור קרן מצד שמאל. את הכדור הרים עמית מלכה עם כדור מצוין, שהגיע ישר לראשו של המגן בר גלילי. האחרון נגח באלגנטיות מעל השוער ופנימה. 3-1 לראשון!.

הנגיחה של בר גלילי מעל שוער פ"ת. (צילום - חן קלדרון)

 

את תוצאת המשחק חתם בצמד שערים הקשר, גל אסולין, כשבדקה ה-83 קיבל כדור נהדר ובעט בצורה נדירה כדור אדיר פנימה. 4-1 לראשון!.

גל אסולין חוגג את השער השני שלו במשחק. (צילום - חן קלדרון)

השמחה בסיום הייתה מטורפת ומרגשת. אין ספק שהפייבוריטית במשחק הייתה פ"ת עם הביתיות, אך למרות ששיתפה מחצית את הכישרון שלה מנור סולומון, הכתומים היו מצויינים וטובים בכמה דרגות מהקבוצה הביתית.

 

שלב חצי הגמר יערך בתאריך 03.05 באיצטדיון בנתניה ואליו עלו 4 הקבוצות הבאות: הפועל ראשון לציון, בני יהודה, הפועל רמה"ש והפועל רעננה.